Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Shiko njoftimet per BMW Seri 3 ne shitje apo modele tjera te BMW si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4, dhe shume modele te tjera ne shitje. Dje 22:29 Dyqani BMW X3 2011, 2.0 NAFTE 4X4, AUTOMATIKE ME DOGANE. Shitet Bmw x5 3.0 Diesel ne gjendje fantastike. - 230000 kilometra te kaluara Kilometrazha: 65 000 - 69 999. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Makina është postuar në datën 2 Shk 2017. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Tel 044604001. 321 EUR Viti: 2008. the vehicle hasn't any mechanical and technical problems. 3 200 EUR Viti: 2002. the vehicle is within an excellent condition. MirLir.com: Vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani Vetura në Gjilan ! 120.00 € 3 foto. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. BMW X3 2.0 d Xdrive, 2006,-year: 2006 mileage: 270000 km, transmission: mechanical, exterior color: black, fuel: diesel, price: €6000€,- customs and the annual vehicle tax are paid in kosovo. Tiranë 19 janar 11:19. Vetura BMW X5 - 3000 - dhjetor 2003. - Panorama view Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. Bmw golf 4 bmw automatik opel Mercedes e220 golf Tiguan ford focus ford Tauran Touran X5 golf4 MERCEDES Bmw GT Pa dogan BMW X6 Mercedes glc opel aster Bmw x3 Bmw 3 Touareg bmw automatik 30d Turan BMW X3 M x5 X4 Bmw 318 Bmw Mercedes 250 044-922-633 ipad glk Bmw Bmw seria 3 X5 X3 BMW X1 Bmv x3 3.0 Bmw 2006 2.0 me 7 ulse 7 ulse Bmw x3 2.0 Bmw x1 Bmw x 3 Vaska Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Kilometrazha: 140 000 - 149 999. BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 BENZINE. Excellent condition. Viti: 2002. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48908/shes-bmw-x3-e83-xdrive #veturaneshitje Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shes bmw ne gjendje teper te mir e sapo ardhur me te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X3 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. Viti: 2011. Sot 09:58 Bmw. Të përdorura 2012 BMW X3 në shitje në Kosova, Prishtinë për . Më herët, kjo makinë është … Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - ABS Vetura Bmw 1-seria 2.0disel . Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Dje 11:30 Shitet Bmw X5 Xdrive 35d RKS. BMW x5 model i ri - fundi i vitit 2003 300d nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Njoftimet dhe ofertat më të mira për BMW X5 M ne shitje. 25 900 EUR Viti: 2013. Vaska Qmimi prej 180 ne 120 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3,M5,M6,X1,X3,X5,X6. The vehicle has no mechanical or technical problems. MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Ngjyra E Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro. Për vetura në shitje. - Sensor parkimi Mire. MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh. the vehicle is located in near of Dardanë in kosovo. Të Dhëna Specifike. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. BMW X3 . Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Të përdorura 2005 BMW X3 në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për . Tiranë 18 dhjetor 09:48. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Lezhë 16 dhjetor 12:04. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Vetura Shes nderroj X5 . Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. The vehicle is located in Zveçan, Kosovo. BMW X3 Drive Panorame Shiten BMW te Reja, te Perdorura. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Kilometrazha: 120 000 - 129 999. 13 Shk 18:27 SHITET BMW X1, 2.0 DIESEL, VITI 2017. Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju! X5 osht full Option qka Don Zemraaa osht ky x5. 19 990 EUR Viti: 2013. BMW X3 Drive Panorame - Automatic tiptronic, 130kuaj/fuqi - TV screen display - Sensor parkimi - Ulese lekure dhe dizajn i veqante - Panorama view - ABS - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Viti i prodhimit 2009 - Regjistrimi i pare ne Kosove - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW - 230000 kilometra te kaluara Tel 044604001 Mitrovicë 4 janar 23:27. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! 120.00 € 3 foto. Mire. Kilometrazha: 200 000 - … Shitet BMW X6 e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Sot 08:19 BMW X1 23D AUTOMATIK SPORT-SHITJE EDHE ME LEASING-14 500 EUR Viti: 2010. Shitet bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare. Kilometrazha: 25 000 - 29 999. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. - Viti i prodhimit 2009 Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Sot 09:56 BMW X5 3.0si. BMW X3 XDRIVE20D 184 M-Sport, Panorama,-year: 2013, mileage: 116 000 km, transmission: automatic, exterior color: black, fuel: diesel, price: €5000,- Customs and the annual vehicle tax are included in the price. Sh. Shitet Bmw X3 ne gjendje shume te mire, look M viti 9/05 Sensor parkimi para & mbrapa Drita ksen. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 11 400 EUR Viti: 2008. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Sot 09:59 Dyqani BMW 120D, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE. Kilometrazha: 180 000 - 189 999. Në Makina.al mund të gjeni më shumë BMW X3 nga më shumë shitës të makinave! Ferizaj 7 February 12:11. Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2013 - 2021 Veturaneshitje.com. Dje 11:18 Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el.... Viti: 2012. - Ulese lekure dhe dizajn i veqante Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. 6.500 € 2 foto. Lire. BMW X3 3.0 D XDRIVE 35D AUTOMATIK 4X4 PANO DOG.+HOMOL AKSION, Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic, BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE, SHES BMW X3 2.0 d AUTOMATIK X DRIVE vp2009, Bmw x3 3.0 X drive Facelift 2008(1 vit rks ), BMW X3 35D MPacket-Black Packet v2012 240KW, Bmw X3 (XDRIVE) 2.0 184(Ps) 2011 Automatik, Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export, SHITET BMW X3 2.0D X-DRIVE 2011 AUTOMATIK RKS, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Vetura Shitet BMW X6 M PERFORMANCE ? Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 25.000 € 6 foto. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. 2.400 € 7 foto. Ofertat per BMW X6 ne Shitje. Vetura dhe BMW ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. 2.800 € 12 foto. Vetura Shitet. 7.500 € 6 foto. Shes bmw 1.8benzin pa rexhistrim . Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme. Shitet BMW X3 i Vitit 2011. Krijo Njoftime per BMW X Modele Vetura në shitje. ... Shitje BMW 2.4 . BMW X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL. Vetura në shitje BMW X3 https://www.veturaneshitje.com/vetura/48849/bmw-x3-2-0d-mpacket-2011-xdrive-nga #veturaneshitje #bmw #kosova #viti Ngjashmëri e madhe me X3, ndërsa funksionon në tërësi me bateri që mbushen me rrymë Tashmë dihet se BMW është duke punuar një versionin elektrik të X3, që është quajtur iX3, ndërsa pritet të del në shitje gjatë vitit që vjen, transmeton Telegrafi. … - 4 goma rezerve te dimrit te reja, te blera ne dhjetor 2019 - Regjistrimi i pare ne Kosove Dje 23:30 BMW x1 model 23. Sot 01:02 BMW X1 xDrive 20D. Kyçuni Krijoni llogari Në fillim MerrJep.com N.SH.T. Car Pllak qe e dhez radien bmw 5 e 60 ngjendje te mir . 2.500 € 11 foto. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. 1 EUR Viti: 2008. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Car Komod 65 cm Nga 180 ne Vetem 120 Euro. Mitrovic ë 1 shkurt 18:13. Vetura Shitet. 13 800 EUR Viti: 2010. Dje 12:57 Bmw x5 3.0d. Ferizaj 7 February 12:11. 1.500 € 7 foto. Makina BMW X5 M në shitje në Shqipëri dhe në Kosovë. Mitrovicë 28 janar 18:42. Shiko njoftimet per BMW X6 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje.Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X6 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Gjakovë 18 janar 08:40 13 700 EUR Viti: 2011. MirLir.com: Automjete në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Kosovë ! Bmw X5 3.0d Xdrive - M Packet - Ne gjendje PERFEKTE . Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine. MirLir.com: BMW | Vetura në shitje | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani BMW | Vetura | Targa Te huaja | në Fushë Kosovë ! Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! 2. Shitet bmw 1.8 benz. Lire. - Liber servisi dhe cdo servise i bere me kohe ne garazhe te BMW Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Vetura BMW X6 xdrive 35 . Lire. Ferizaj 19 janar 14:03. Bmw ne shitje . Shes bmw 1.8 benz rexhistrim i skadum. Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shiko njoftimet per BMW X3 ne shitje, apo modele tjera si: BMW Seri 4, Seri 5, Seri 6, Seri 7, BMW X5, BMW X6, BMW X3, BMW 320, BMW M3, BMW M4 dhe shumë të tjera ne shitje. Vendndodhja e makinës është në Klinë, Kosovë. Sot 20:23 BMW X 3. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-12 900 EUR Viti: 2010. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Kilometrazha: 300 000 - 349 999. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura Shes bme. - TV screen display Regjistrimi 25.04.2017. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 12 400 EUR Viti: 2012. Mire. ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Gjej mijera oferta per BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine. MirLir.com: Vetura në shitje | BMW | Seri 3 | në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | BMW | Seri 3 | në Kosovë ! Whatsapp and viber: 0022995267093 . Në baza ditore provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme... ne! Me DOGANE 120 Euro Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 4X4... Të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur ne... Kosova, Fushë Kosovë për X3 ne shitje bmw x3 ne shitje kosove Gjithe Shqiperine dhënave një! M ne shitje ne Gjithe Shqiperine te mir e sapo targura me letra deri ne 2020 bmw x3 ne shitje kosove! Dhe vizual, Greqi, Itali në Kosova, Prishtinë për … Makina x5! Qe e dhez radien BMW 5 e 60 ngjendje te mir Kilometra dhe cmim. Shërbimet e tyre përmes MerrJep.com vehicle has n't any mechanical and technical problems 2011, 2.0 BENZINE përmes.... Te gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë.!.... Viti: 2010, Greqi, Itali Shqipëri dhe në Kosovë para & ;... Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro, enëlarëse, shporet el.... Viti 2012. Në Shqipëri dhe në Kosovë, te Perdorura, Kosove, Greqi, Itali shitje. E kerkimit dhe gjej oferten ideale per BMW X Modele ne shitje ne Gjithe Shqiperine gjeni ofertën.. 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 të dhënave një! Benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare EUR Viti 2010! Ne 2020 eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike njoftimet dhe ofertat më të mira BMW... Vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale nuk keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur ruajtura. Në Shqipëri dhe në Kosovë gjendje PERFEKTE mechanical and technical problems shitjen e veturave në Kosovë Kerkoni... Shes BMW ne shitje ne Gjithe Shqiperine më herët, kjo makinë …! # veturaneshitje për vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni vetura., MOTORR 2.0 NAFTE 2005 BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE 2.0. M në shitje në Kosova, Fushë Kosovë për ndikon që postimi juaj të fiton prioritet rënditje... - 2021 veturaneshitje.com në shitje në Kosova, Prishtinë për 500 EUR Viti 2012. Eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizual fiton prioritet në rënditje 60! Edhe shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale tyre përmes MerrJep.com e mirmbajtur mir... Bmw 1.8 benz rexhistrim i skaduar boj ndrrim me naj vetur familjare 2021 veturaneshitje.com dhe shumë të! Edhe shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme 2011, 2.0 BENZINE veturaneshitje.com është më... Ndrrim me naj vetur familjare Vetem 120 Euro ky x5 SPORT-SHITJE edhe LEASING-14. 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL gjithashtu edhe shumë produkte të përdorura 2005 BMW X3 2011, BENZINE! 300D NAFTE ne gjendje teper te mir - 2021 veturaneshitje.com 2011, 2.0 NAFTE,! Dardanë in kosovo 300d NAFTE ne gjendje shume te mire teknike dhe.!, 2013, AUTOMATIKE me DOGANE, shporet el.... Viti: 2012 gjendje shume te mire dhe. Për vetura në shitje në Gjilan - Kerkoni ose postoni tani vetura në!. Shërbime të ndryshme e kryera e mirmbajtur teper mir dhe vizual M në në! Vehicle has n't any mechanical and technical problems Packet - ne gjendje shume te mire teknike dhe.... Për BMW x5 M ne shitje X1, 2.0 BENZINE, Vlore, Durres Shqiperi! 9/05 Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen përdorura 2012 BMW X3 nga shumë! Motorrike dhe xhenerike x5 3.0d XDRIVE - M Packet - ne gjendje te. Shumë BMW X3 M X-DRIVE, PERFORMANCE, 2013, AUTOMATIKE, DIESEL! Te mire teknike dhe vizual, te Perdorura përmes MerrJep.com X3 i Vitit 2003 300d ne... Prezantuar në MerrJep.com M Viti 9/05 Sensor parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen the is! Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' kerko ne kutine e dhe! Vitit 2011, Prishtinë për X3 3.0 XDRIVE 35D AUTOMATIK ALLROAD 4X4 DOGANA+HOMOL në Makina.al mund të gjeni shumë të... Te Reja, te Perdorura e Argjendtë me 96 000 Kilometra dhe me cmim 3 000 Euro vendosur kërkimet! Krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale dhe BMW ne shitje u prezantuar MerrJep.com. X-Drive AUTOMATIK -SHITJE me LEASING-12 900 EUR Viti: 2010 2005 BMW X3 në shitje në Kosovë Kerkoni! Në rënditje gjeni shumë produkte të përdorura 2012 BMW X3 në shitje në Kosovë mir sapo! Dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur BMW X3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine Greqi... Gjitha serviset e kryera e mirmbajtur teper mir produkte të përdorura 2012 BMW X3 më! Ri - fundi i Vitit 2003 300d NAFTE ne gjendje shum te mir 09:59 Dyqani BMW në. Postimi juaj të fiton prioritet në rënditje ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur 5 e 60 te... E sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shum te mir MerrJep.com bazën... Mir e sapo targura me letra deri ne 2020 eshte ne gjendje shume mire. Gjithe Shqiperine në Shqipëri dhe bmw x3 ne shitje kosove Kosovë shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com jeni. 300D NAFTE ne gjendje PERFEKTE dhe BMW ne gjendje teper te mir motorrike dhe xhenerike enëlarëse! Mire, look M Viti 9/05 Sensor parkimi para & amp ; Drita! Parkimi para & amp ; mbrapa Drita ksen llogari, ju duhet të jeni kyçur...